אודות השף

אני מאמינה שאוכל מעולה, שמוגש עם חיוך גדול, מבושל בתשוקה, ו"מתובל" בשירות שאינו מתפשר על מקצועיות, כשרון ואדיבות, מהווה מתכון מנצח להצלחה של כל אירוע.

הפילוסופיה שלי

אני אוהבת אוכל מעולה, ואת כל ההיבטים הכרוכים בישיבה והנאה מארוחות נהדרות עם חברים ובני משפחה. למעשה, אני חושבת שאוכל הוא אחד מהנאות החיים הגדולות ולכן אני לא מתפשרת על פחות מכך. כי לשף מקצועי יש את היכולת והכוח לגרום אושר אמיתי לאנשים באמצעות המנות שהוא מגיש. משכך, הקו המנחה אותי בעשייה וביצירה, הוא הפיכת כל אחת מהארוחות שלי לחוויה בלתי נשכחת.

הסיפור שלי

את דרכי התחלתי במעקב אחר הריחות ואוסף התבלינים של הסבתא הטריפוליטנית שלי, שהמטבח שלה התאפיין בבישול עם נשמה, אהבה ותשוקה. משם המשכתי אל המטבח של אימי, שתמיד רקחה בסיריה כור היתוך של עדות. שם למדתי על יצירתיות בבישול מגוון וטעמים חובקי עולם.

הצעד הטבעי הבא מבחינתי, היה להפוך את האהבה שלי למקצוע בעזרתו אוכל להגשים את היעוד האמיתי שלי. לכן, וכצעד ראשון, רכשתי את ההשתלמות המקצועית שלי בבית הספר לאומנות המטבח "תדמור" ועם סיום לימודי התברגתי בליגת "המקצוענים".

בין היתר, בניתי את הניסיון המקצועי שלי במטבחים הטובים ביותר בתחום:

  • 'טורקיז', מסעדת דגים ופירות ים
  • 'מוזס', מסעדה אמריקאית
  • 'טפאו', מסעדת טפאסים ספרדית
  • 'ברסרי', מסעדה צרפתית
  • 'לחם ארז', מסעדה ישראלית
  • 'אויטה', בר מסעדה  לאונג'

לאחר שרכשתי במשך שנים את הניסיון המעשי והמקצועי שלי, החלטתי שהגיע הזמן ללכת בעקבות הלב ולרכוש התמחות אמיתית מאחד השפים הגדולים בעולם. היה לי הכבוד להיות חלק מהצוות של השף כריסטוף דופו בואנס פרובאנס, במסעדת מישלן "Les Bacchanales".

התשוקה האמיתית המכרעת שלי תמיד הייתה לאוכל גורמה ויין מעולה. היום הפכה תשוקה זו לטבע שני בחיי, מבחינה אישית ומקצועית.

רגעים של גאווה מקצועית: אירוע פרטי בבית הקונסול הישראלי במומביי בהשתתפות של 20 אורחים, כמו גם פיתוח מתכונים למוצר בינלאומי במסגרת "Grow eat".

בשנת 2007 התחלתי להתמקד בפיתוח העסק שלי והרחבתי את תחומי ההתמחות בהם אני עוסקת למגוון רבדים. כך למשל, ניתן למצוא אצלי שירותי שף פרטי ויעוץ קולינארי, לצד הפקת אירועים פרטיים בבתי לקוחות, יעוץ קולינארי למסעדות, סדנאות בישול חווייתי המיועדות למבוגרים וילדים, שירותי קייטרינג מקיפים ובניית אירועי חוויה תואמי נושא.

גולת הכותרת של השירותים אותם ניתן למצוא במטבחי: אוכל משובח,מוקפד,מקורי, במחירים שפויים ,עם דגש על שירות אדיב ומקצועי .

ההתמחות שלי: מטבח אטלקי,מטבח צרפתי,פיוז'ן,ישראלי,פירות ים ,דגים ובשר. ב- 6 שנים אחרונות מתמחה בהפקת ארוחות בבית הלקוח.

שמי חגית עקביה. אשמח להיות השפית הפרטית שלכם.